راهنمای دانلود و نصب نوار ابزار (تولبار)سایت حقوقی دادخواهی
منوي اصلي

وضعیت عضویت و اشتراک شما
شما عضو رسمی سایت نمیباشید
برای عضویت رسمی در سایت در این محل کلیک کنید . سایت حقوقی دادخواهی. برای عضویت در سایت اینجا را کلیک کنید !

دانشنامه حقوقي
get info from WikiPedia

دانشنامه حقوقي
دائرة المعارف آزاد حقوقي

سایت حقوقی دادخواهی: انجمنهای مباحث حقوقی

Google

جستجو در اینترنت جستجو در این سایت
سايت حقوقي دادخواهي :: مشاهده موضوع - مندرجات برگ گواهي عدم سوءپيشينه
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست سايت حقوقي دادخواهي » حقوق جزاي اختصاصي

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع      Printer-friendly version
مندرجات برگ گواهي عدم سوءپيشينه

مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
setare_s
میهمان
میهمان

عضو شده در: 6 آبان 1385

میزان امتیاز: 75
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: یکشنبه 7 آبان 1385 - 12:49    عنوان:  مندرجات برگ گواهي عدم سوءپيشينه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام
سوال من این است که اگر شخصی در دادگاه محکوم شود و حکم دادگاه 75 ضربه شلاق باشد و بعد از مراحل مختلف در دیوان عالی کشور بعد از تایید حکم آن حکم را تبدیل به 100 هزار تومان وجه نقد کنند اگر این شخص بخواهد برای استخدام در اداره دولتی از دستگاه قضایی برگه سوءپیشینه یا عدم سابقه کیفری بگیرد آیا به این شخص این برگه برای استخدام داده می شو د یا اینکه در این برگه داشتن سابقه کیفری ذکر می شود؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
Hosseini
مدیر سایت
مدیر سایت

عضو شده در: 30 اردیبهشت 1384

میزان امتیاز: 16615

پست تاریخ: یکشنبه 7 آبان 1385 - 14:19    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام و احترام
پاسخ نمونه اين سوال قبلا در تاپيك ذيل داده شده است:
http://www.dadkhahi.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=19

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger شماره شناسایی در ICQ
setare_s
میهمان
میهمان

پست تاریخ: دوشنبه 8 آبان 1385 - 09:00    عنوان:  من جواب نگرفتم پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوباره سلام
ببخشید که من دوباره مزاحم شدم ولی جواب سوالم را نگرفتم چون موضوع مطرحی من در هیچ یک از این موارد عنوان شده نبود فقط یک کلمه آیا به شخصی که حکم 75ضربه شلاق گرفته و تایید شده برگه عدم سوء پیشینه داده می شود یا نه؟ فقط همین

بازگشت به بالای صفحه

DADRAS
عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 بهمن 1384
blank.gif

میزان امتیاز: 7050

پست تاریخ: دوشنبه 8 آبان 1385 - 12:27    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

setare_s نوشته است:
دوباره سلام
ببخشید که من دوباره مزاحم شدم ولی جواب سوالم را نگرفتم چون موضوع مطرحی من در هیچ یک از این موارد عنوان شده نبود فقط یک کلمه آیا به شخصی که حکم 75ضربه شلاق گرفته و تایید شده برگه عدم سوء پیشینه داده می شود یا نه؟ فقط همین

جرم اين فرد شلاق خورده چي بوده ؟ آيا قبلا هم سابقه اتهام و جرم داشته ؟

بازگشت به بالای صفحه

setare_s
میهمان
میهمان

پست تاریخ: دوشنبه 8 آبان 1385 - 16:44    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

جرمش رابطه نامشروع بوده شلاق هم نخورده در دیوان حکم شلاق تبدیل به 100 هزار تومان پول نقد شده

قبلا ً سابقه اتهام وجرم نداشته

بازگشت به بالای صفحه

Kasiri-Ghehi
هميار
هميار

عضو شده در: 17 اردیبهشت 1387

میزان امتیاز: 7625

پست تاریخ: شنبه 16 بهمن 1389 - 00:54    عنوان:  Re: گرفتن برگه عدم سوءپیشینه یا سوء سابقه کیفری پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

setare_s نوشته است:
سلام
سوال من این است که اگر شخصی در دادگاه محکوم شود و حکم دادگاه 75 ضربه شلاق باشد و بعد از مراحل مختلف در دیوان عالی کشور بعد از تایید حکم آن حکم را تبدیل به 100 هزار تومان وجه نقد کنند اگر این شخص بخواهد برای استخدام در اداره دولتی از دستگاه قضایی برگه سوءپیشینه یا عدم سابقه کیفری بگیرد آیا به این شخص این برگه برای استخدام داده می شو د یا اینکه در این برگه داشتن سابقه کیفری ذکر می شود؟

بسمه تعالي
از آنجا كه وفق ماده (62) مكرر قانون مجازات اسلامي ملاك محروميت از حقوق اجتماعي مندرج در تبصره يك همين ماده، محكوميت قطعي به يكي از مجازاتهاي ذيل همين ماده از جمله قطع عضو، ‌شلاق يا قطع عضو مي باشد و در موضوع مورد بحث، مجازات قطعي محكوم (پرداخت 100 هزار تومان جزاي نقدي) تحت هيچ يك از عناوين مذكور نمي گنجد تا مرتكب آن مستحق محروميت از استخدام در دستگاههاي دولتي قرار گيرد؛ لذا به تبع عدم صدور گواهي سوء پيشينه براي اين فرد در دادسراي شهرستان، ارائه آن به دستگاه دولتي منتفي است.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع      Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

صفحه اصلی|  پیشنهاد به دوستان | آمار سایتتماس با ما | ارسال مطلب | تنظيمات كاربري

| فهرست اعضاء | موضوعات فعال | پيشنهادات و انتقادات| وبلاگ هاي كاربران

| برترين هاي سايت| ليست نظرسنجي ها

سايت حقوقي دادخواهي
Features Iranian laws and regulations, guides to Iranian markets, newsletters and more
بهترین کیفیت نمایش صفحات با وضوح 864 × 1152

PHP-Nuke © 2004 Francisco Burzi
INP-Nuke © 2005-2007 IranNuke

مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه